Cesar 911: Cesar Millan na ratunek. O czym jest Cesar 911 i gdzie oglądać nowe odcinki?

Cesar 911: Cesar Millan na ratunek. O czym jest Cesar 911 i gdzie oglądać nowe odcinki?

 29/03/2015      8948       


Oglądacie serial Cesar 911 / Cesar na ratunek? Jeśli nie, to czas zacząć. Cesar Millan wciąż jest w znakomitej formie!

Cesar 911: Cesar Millan na ratunek. O czym jest Cesar 911 i gdzie oglądać nowe odcinki?

Zdjęcie: Cesar Millan, instagram.com / Grafika do tekstu pt. Cesar 911 - wszystko o nowym serialu Cesara Millana

cesar 911 cesar millan cesar na ratunek wychowanie psów

Cesar Millan rozpoczął drugi sezon programu Cesar 911. To nowy program popularnego Zaklinacza Psów (Dog Whisperer). Czym różni się od poprzedniego? Na czym polega formuła Cesar 911?

Cesar 911 nadawany jest na kanale Nat Geo Wild (National Geographic) od 2014 roku. Obecnie (wiosna 2015) emitowane są pierwsze odcinki drugiej serii programu Cesar 911.

Formuła programu Cesar 911 - Cesar na ratunek nieco różni się od tego, co Cesar Millan robił w Zaklinaczu Psów (Dog Whisperer). Cesar pojawia się nadal tam, gdzie właściciele nie radzą sobie z rozbrykanymi psami. Tyle, że w 911 nie spodziewają się jego wizyty. Po pomoc do Cesara zwracają się ich sąsiedzi, przyjaciele i członkowie rodzin.

W programie Cesar 911 Cesar Millan prezentuje też nieco inne przypadki, niż w swoim poprzednim show, The Dog Whisperer. Zdaje się, że w nowym programie Cesar skupia się głównie na najcięższych przypadkach - takich, w których jest po prostu ostatnią deską ratunku.

W Cesar 911 Cesar Millan stara się socjalizować psy agresywne i niedostosowane do życia obok innych zwierząt, sprawiające swoim właścicielom poważne kłopoty. Często są to psy pochodzące z adopcji.

Oczywiście w programie Cesar 911 - Cesar na ratunek, podobnie, jak w poprzednich latach, wiele psów trafia do słynnego Dog Psychology Center, czyli miejsca, w którym Cesar Millan stara się “wyleczyć” najcięższe przypadki psiej agresji i nieprzystosowania do życia w stadzie.

Po obejrzeniu kilku odcinków możemy gorąco polecić serial Cesar 911. Cesar Millan w nowej, odświeżonej odsłonie utrzymuje wysoki poziom swojego programu, a nowe odcinki Cesar 911 na pewno spodobają się każdemu, kto choć trochę interesuje się psami, ich wychowaniem i rozwiązywaniem problemów z psią agresją.

Gdzie można oglądać program Cesar 911? Nowy serial Cesara Millana pokazuje stacja Nat Geo Wild, także w polskim wydaniu (pod nazwą Cesar na ratunek). Kilka odcinków Cesar 911 znajdziecie też w internecie, np. w serwisie vimeo, oczywiście w wersji angielskiej. Wybrane odcinki Cesar 911 bez problemu znajdziecie także w serwisie YouTube.

Warto też podglądać choćby same zwiastuny Cesar 911 - Cesar na ratunek, gdzie często pojawiają się fajne wskazówki i sztuczki dotyczące wychowania psów. Warto też śledzić fanpage Cesara Millana na facebooku. Wszystkie niezbędne linki na temat programu Cesar 911 pokazujemy poniżej:

Cesar 911 - oficjalna strona programu

Fanpage Cesara Millana na facebooku

Cesar Millan w serwisie Wikipedia

Wybrane odcinki Cesar 911 w serwisie YouTube

 

Zwiastun sezonu 2. programu Cesar 911:


NIE PRZEGAP
SKOMENTUJ

ZOBACZ TAKŻE